Majowe Święta Narodowe w Przedszkolu

„Patriotyzm oznacza umiłowanie tego, co ojczyste: umiłowanie historii, tradycji, języka czy samego krajobrazu ojczystego. Jest to miłość, która obejmuje również dzieła rodaków i owoce ich geniuszu (…) Ojczyzna jest dobrem wspólnym wszystkich obywateli i jako taka, jest też wielkim obowiązkiem.”

Jan Paweł II „Pamięć i tożsamość”

Dnia 25.04.24 roku odbyła się krótka część artystyczna w wykonaniu dzieci z grup „Smerfy” oraz „Gumisie”, których wspólnym celem było przypomnienie ważnych informacji o Polsce i wydarzeń historycznych.
Ubrane w odświętne stroje przedszkolaki przedstawiły wiersze,  piosenki  oraz zaprosiły do wspólnego
odśpiewania hymnu Polski „Mazurka Dąbrowskiego”.
       Serdecznie dziękujemy dzieciom oraz paniom – Renacie Walkusz oraz Paulinie Sypion za zaproszenie.