KONKURS PLASTYCZNY „ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI” – rozstrzygnięcie

23 kwietnia 2024r. w przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego  na „Najpiękniejszą zakładkę do książki”. Celem konkursu było rozwijanie dziecięcej wyobraźni i aktywności twórczej, odkrywanie przez dzieci własnych uzdolnień, kształtowanie poczucia estetyki, doskonalenie sprawności manualnych oraz rozbudzanie zainteresowań czytelniczych i świadomości poszanowania książek. Zadaniem uczestników było wykonanie zakładki dowolną techniką plastyczną. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Otrzymaliśmy wiele prac, wszystkie były pomysłowe i wyjątkowe. Z ogromną przyjemnością ogłaszamy nazwiska laureatów konkursu:

Kategoria 3-4 latki

I miejsce – Anna Necel „Jeżyki”

II miejsce – Dominik Wicki „Biedronki”

III miejsce – Julia Bach „Jeżyki”

Kategoria 5-6 latki

I miejsce – Anna Hirsz „Gumisie”

II miejsce – Hubert Juński ” Smerfy”

III miejsce – Oliwia Konkol „Wiewiórki”

Wyróżnienia:

Maja Polaszek „Smerfy”

Kajetan Kołodziejczak „Rybki”

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.
Dziękujemy przedszkolakom za udział w konkursie, laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.:)