Żabki w bibliotece!

Dzieci z grupy „Żabki”  odwiedziły Bibliotekę Publiczną w Szemudzie. Pani bibliotekarka pokazała dzieciom, gdzie znajduje się przeznaczony specjalnie dla nich magiczny pokój z książkami. Dzieci dowiedziały się, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować. Zobaczyły także jak wygląda karta czytelnika oraz poznały zasady wypożyczania książek. W trakcie pobytu w naszej nowej bibliotece, dzieci oglądały książeczki, układały układanki oraz otrzymały karty czytelnika. Przedszkolakom bardzo spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książeczki, które z chęcią oglądały.  Dziękujemy bardzo Pani bibliotekarce za miłe i ciepłe przyjęcie nas w gronie czytelników oraz za otrzymany prezent – książkę. Była to dla nas pierwsza wizyta w „nowym domu książek”, ale na pewno nie ostatnia.