INFORMACJA !

  • Przypominamy Rodzicom uczniów klas 1-3 o wytycznych GIS i prosimy o stosowanie się do zakazu wchodzenia na teren szkoły (bud.A). Wspólnie starajmy się zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniana się koronawirusa. Wszelkie sprawy można załatwić telefonicznie pod numerem 58 676-11-10 lub mailowo szkola@sp.szemud.pl
  • Rodziców, którzy odbierają dzieci 5-letnie z przedszkola ( o godz. 13.00/13.30) prosimy o pozostanie przed wejściem do nowej części szkoły,
  • Rodziców odbierających dzieci 6-letnie z przedszkola (o godz.13.00/13.30) prosimy o pozostanie przed głównym wejściem szkoły,
  • Rodziców, którzy odbierają dzieci 4 – letnie z przedszkola oraz dzieci przebywające w przedszkolu dłużej niż do godziny 13 (zajęcia opiekuńczo – wychowawcze) prosimy o korzystanie z dzwonka przy głównym wejściu, by pracownicy przedszkola otworzyli drzwi do budynku.

Dziękujemy 🙂