Podziękowania za współpracę i podsumowanie finansowe

Z początkiem września ustalono, że dobrowolna kwota składki na Radę Rodziców będzie wynosiła 100 złotych. Pieniążki takie wpłynęły na konto od 95 % rodziców, za co dziękujemy.

Każde  ze 188 dzieci przedszkolnych, ze środków Rady Rodziców otrzymało dofinansowanie na :

wycieczki – 45 zł

paczkę na Boże Narodzenie – 25 zł

lody na upalne dni – 5 zł

gry  na zakończenie roku szkolnego – 14 zł

książeczkę na zakończenie roku szkolnego – 8 zł.

 

Za środki zgromadzone na Kiermaszu Bożonarodzeniowym zostały sfinansowane warsztaty chemiczne dla wszystkich dzieci –  2200 zł.

Za pozostałe środki z Kiermaszu Bożonarodzeniowego oraz pieniążki zebrane ze sprzedaży ozdób wielkanocnych zostały opłacone liczne atrakcje festynu z okazji Dnia Rodziny – łącznie 3650,50 zł.

 

Dodatkowo, Rada Rodziców finansowała następujące przedsięwzięcia :

zakup zabawek do przedszkola (480 zł) oraz oklejanie przedszkola kolorowymi naklejkami (553 zł) – zamówionych przez poprzednią RR, zakup jeździka, książeczki na pasowanie trzylatków – 67,50 zł,  książeczki na festyn – fanty 45zł, nagrody w konkursach organizowane przez wychowawców przedszkola – 130 zł, dekoracje na bal karnawałowy – 118 zł, koszty bankowe – 208,55 zł, medale dla 6-latków na zakończenie roku – 170 zł, kwiaty od dzieci dla dyrekcji oraz nauczycieli na Dzień Edukacji Narodowej i  na zakończenie roku szkolnego  – 1,65zł  od dziecka.

 

Ponadto, jako prezent dla na zakończenie roku szkolnego Rada Rodziców zakupiła 3 duże  pojazdy (za kwotę 1250 zł), które trafią na przedszkolny plac zabaw i będą służyły dzieciom, które nadal będą uczęszczały do przedszkola.

 

Saldo konta Rady Rodziców na dzień 18.06.2019 roku wynosi :

383,08 zł.

 

Taką kwotę pozostawiamy do dyspozycji nowo wybranej we wrześniu 2019 RR Przedszkola i jednocześnie życzymy równie owocnych działań w Nowym Roku Szkolnym.

 

Beata Geffroy

Magdalena Piernicka

Mirosława Gruba