Piknik Rodzinny

Piknik Rodzinny … wspomnijmy jeszcze raz…okiem zaangażowanych rodziców…

Nieco chłodu za oknem daje moment na refleksję oraz przeniesienie jej na ekran komputera.

31 maja 2019  – dzień naszego przedszkolnego „Dnia Rodziny” to święto, o którym Rada Rodziców zaczęła myśleć na długo przed tym wydarzeniem.

W momencie, gdy uzgodniony z panią Wicedyrektor plan był gotowy, zaczęto szukać sprzymierzeńców i osób, które podejmą się przygotowania i przeprowadzenia tak dużego wydarzenia. Organizatorki (bo to głównie kobiety;-)) rozdzieliły między siebie liczne zadania i stopniowo plan, aby to święto było wyjątkowo bogate w atrakcje dla dzieci oraz ich rodzin, się urzeczywistniał.

Dziękujemy zaangażowanym:  przewodniczącym RR za ogromną pracę organizacyjną i obsługę stoisk, wychowawczyniom grup za prowadzenie zabaw i atrakcji, kucharkom za pyszne kiełbaski, panom konserwatorom za rozstawienie namiotów,  ojcom przedszkolaków  za przeniesienie ogromnej ilości stołów i krzeseł na boisko, mamom przedszkolaków za dostarczenie przepysznych ciast i babeczek, darczyńcom za przekazanie części fantów na loterię, uczniom Gimnazjum za pomoc na stoiskach, wszystkim właścicielom atrakcji i osobom je obsługującym.

Dziękujemy wszystkim, którzy mieli swój udział  w kiermaszu  wielkanocnym, bo to głównie zebrane z niego środki przeznaczone zostały na organizację Dnia Rodziny i wszystkie atrakcje (oprócz loterii fantowej) mogły być darmowe.

Nasza „minister finansów” przygotowała następujące zestawienie wydatków:

1300 zł –  dmuchańce, 300 zł – fotobudka, 400 zł- lody, 1002,50zł – zakupione fanty i nagrody na trzy „złote losy”, 224zł- bańki mydlane, 54 zł- balony do kręcenia, 40 zł- balony małe i wstążka do dekoracji, 64 zł- farby do twarzy, 17 zł- gąbki do makijażu, 40 zł- kreda do włosów, 46 zł- woda, owoce, worki ,ręcznik papierowy, patyki, 9 zł – gumki recepturki, 20 zł – rękawiczki jednorazowe, 64 zł- dekoracje włosów dla dzieci, 65 zł – kawy,herbaty cukier,mleko.

Co razem daje kwotę wydatków :  3.645,50zł.

W imieniu Rady Rodziców dziękuję za wszelkie słowa aprobaty i pochwały za wzorową organizację wydarzenia  i wyjątkowe zaangażowanie.

                                                                                                       Dziękuję za współpracę,

                                                                                                                                                    Beata Geffroy

GALERIA