Wycieczka do PARKU EWOLUCJI w Sławutówku

24 maja 2023r. odbyła się wycieczka do PARKU EWOLUCJI w Sławutówku, w której uczestniczyły dzieci z oddziałów „0” A,B,C. Na miejscu Parku Ewolucji przywitała nas Pani przewodnik, która wprowadziła nas w magiczny świat ewolucji. Dzieci brały udział w warsztatach „Odkrywca paleontolog”. W kinie prehistorycznym obejrzały interaktywne show „Wygadany dinozaur”. Następnie w Batyskafie odbyły podwodną podróż w kinie 7D na dnie prehistorycznego morza. Po drugim śniadanku dzieci zwiedziły ścieżkę dinozaurów, na której miały okazję zobaczyć fascynujące okazy prehistorycznych mieszkańców ziemi. Obejrzały świat człowieka pierwotnego, „Obrazy Prehistorii”. W świat piramid przeniosło Egipt show, które dostarczyło dzieciom niesamowitych wrażeń. Była też przejażdżka kolejką szynową i Dino pociągiem. Na koniec korzystając z pięknej pogody wszystkie dzieci bawiły się świetnie na placu zabaw z bajkowymi domkami. Przepiękna pogoda, doskonałe humory, liczne atrakcje i przede wszystkim wspólnie spędzony czas  – taka właśnie była nasza wycieczka do Parku Ewolucji w Sławutówku.