KONKURS OZDOBA BOŻONARODZENIOWA-WYNIKI KONKURSU

Dnia 6 grudnia 2018 r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu świątecznego pt: „ Ozdoba Bożonarodzeniowa”. Celem konkursu było rozwijanie wrażliwości estetycznej i uzdolnień plastycznych dzieci, ukształtowanie aktywnej i twórczej postawy dzieci wobec sztuki i tradycji kulturowej związanej z obrzędami Bożego Narodzenia. W konkursie wzięło udział 63 przedszkolaków, których prace oceniane były w trzech kategoriach wiekowych (3-4 latki,5-latki i 6-latki). Dzieci wykonały przepiękne ozdoby, a komisja w składzie Pani Magdalena Naczk-Gołębiowska, Pani Wioleta Roda i Pani Ewa Lezner oceniła prace według następujących kryteriów:

  • oryginalność
  • pomysłowość
  • zgodność pracy z tematem
  • estetyka wykonania

Komisja miała trudny orzech do zgryzienia, a w efekcie jej obrad zostały przyznane następujące miejsca i wyróżnienia.

W kategorii 3-4 latków:

I miejsce: Maria Kalkowska

II miejsce: Zofia Oczk

III miejsce: Kacper Maszota

W kategorii 5 – latków:      

I miejsce: Brajan Karcz

II miejsce: Jan Miotke

III miejsce: Lena Gruba

W  kategorii 6-latków:

I miejsce: Nikola Miotke

II miejsce: Hubert Kreft

III miejsce: Krzysztof Miotk

Wyróżnienia: Lena Krogulec, Mikołaj Miloch

Gratulujemy laureatom!

Stanowczo mogę stwierdzić, iż dzieci oraz rodzice wykazali się ogromną pomysłowością i kreatywnością. Wszystkim serdecznie dziękuję za tak liczny udział i gratuluję wykonania tak wspaniałych ozdób.

Agata Plichta-Becker