Dzień Edukacji Narodowej w naszym przedszkolu

W czwartek 10 października w naszym przedszkolu odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowana przez najstarsze przedszkolaki z grupy Pszczółek i Słoneczek pod kierunkiem Pani Mireli Wild. Na uroczystości zgromadziły się wszystkie przedszkolaki, dyrekcja i pracownicy przedszkola. Odświętnie ubrane przedszkolaki przedstawiły krótki skecz, śpiewały piosenki oraz składały swoim wychowawcom wcześniej nagrane życzenia oraz wręczały kwiatki. Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor Joanna Kwiecińska -Szulc podziękowała małym artystom za piękny występ oraz złożyła życzenia wszystkim pracownikom przedszkola. W piątek 11 października wychowawców dzieci sześcioletnich czekała również  niespodzianka przygotowana przez  świetlicowe przedszkolaki i Panią Ewę Lezner. Dzieci zaśpiewały piękną piosenkę i wręczyły własnoręcznie przygotowane laurki. Bardzo dziękujemy wszystkim przedszkolakom za pamięć  piękne życzenia.

GALERIA