Wycieczka do Parku Ewolucji w Sławutówku

12 czerwca Jagódki i Słoneczka wybrały się na wycieczkę do Parku Ewolucji w Sławutówku. Dzieci rozpoczęły swoją wycieczkową przygodę od warsztatów podczas, których malowały gipsowe dinozaury, które mogły potem zabrać ze sobą do domu. Przeżyły niezapomniane wrażenia z dinozaurem Arnoldem w prehistorycznym kinie interaktywnym, odbyli podróż batyskafem na dno oceanu, w którym oglądały podwodny świat dawnych zwierząt w technologii 7D. Kolejne atrakcje czekały na dzieci na świeżym powietrzu, gdzie miały możliwość przejścia edukacyjną ścieżką wśród dinozaurów oraz poznały świat ludzi pierwotnych. Na koniec wszyscy z wielką radością bawili się w bajkowych domkach na placu zabaw i odbyli przejażdżkę w kolorowych wagonikach Dino Pociągu. Był to dzień pełen wrażeń, który na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków.

GALERIA